Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FB][SURVIVAL][RPG][60 Slotów][Bukkit][Pluginy][Dedyk][24/7][TS3]MINESERV - REAKTYWACJA


Krzyq HEHE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eu4k05.png

Witam, chciałbym Wam zaprezentować serwer minecraft typu FreeBuild z elementem Economy. to serwer publiczny hostingu minecraft.

Na serwerze panuje miła atmosfera, zero lagów oraz chętna do pomocy administracja.

 

Informacje na temat serwera:

Sloty - 60 (Gdy będzię więcej graczy z pewnością powiększymy tę ilość)

Silnik - Bukkit z wieloma pluginami. Np:

Bombercraft

Wojny

Jobs

ChestShop

i wiele wiele wiecej...

IP: s6.mineserv.eu

IP TeamSpeak3: mineserv.eu

Forum: Link podany na serwerze!

 

Serwer posiada wiele działek, które możesz zakupić.

Masz możliwość kupna VIP'a!

Na serwerze używamy waluty CRAFT!

2aj6nbp.png

Co by tu więcej opowiadać! Wejdź na serwer a zobaczysz więcej!

Drodzy admini, prosze usunąc stary temat, bo tutaj bedzie prowadzone od nowa... Czemu? Bo tam nie moge zmieniac tematu, a jestem Adminem od reklam.

1682780176.png <---------- LEPSZY OD 81% POLSKI!!!! WOOOHOOOO!!!!!

Kochani admini zdejmijcie mi te procenty Ja tak się staram ;( >3

Opublikowano

@UP Już dodaje :)

 

[url="http://imgur.com/6dvpg"]http://imgur.com/6dvpg[/url]

http://imgur.com/pIo0p

[url="http://imgur.com/Z9mk3"]http://imgur.com/Z9mk3[/url]

[url="http://imgur.com/yzBbN"]http://imgur.com/yzBbN[/url]

http://imgur.com/LEmPy

http://imgur.com/v15pE

http://imgur.com/wcOnL

 

 

 

OK To tyle. Zapraszam na serwer!

1682780176.png <---------- LEPSZY OD 81% POLSKI!!!! WOOOHOOOO!!!!!

Kochani admini zdejmijcie mi te procenty Ja tak się staram ;( >3

Opublikowano

@UP za wyzywanie ludzi, mnie i serwera. Wbijajcie i nie sluchajcie.

1682780176.png <---------- LEPSZY OD 81% POLSKI!!!! WOOOHOOOO!!!!!

Kochani admini zdejmijcie mi te procenty Ja tak się staram ;( >3

Opublikowano

nie polecam serwera , wbiłem na serwa prosze o działke , prosiłem ok. 30 min i nic....

Admini nie ogarniają, nie polecam świeżym graczom..

Opublikowano

BARDZO I TO BARDZO NIE POLECAM SERWERA. OK 1H PROSILEM ADMINA O DZIALKE A TEN MI MOWI 1H POZNIEJ ZE TRZEBA JA KUPICA JEJ CENA TO 40.000 KASY

Admin NIE OGARNIETY I CHYBA ROBI SE JAJA ITP.

Opublikowano

@UP Tak, robie sobie jaja... już je mam. :)

Ale serio to nie mam admina - wina ProTezy H@... Niby go okłamuje ...

1682780176.png <---------- LEPSZY OD 81% POLSKI!!!! WOOOHOOOO!!!!!

Kochani admini zdejmijcie mi te procenty Ja tak się staram ;( >3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...